Wszystko o zaręczynach

Zaręczyliście się? Więc pora pomyśleć o ślubie i weselu, i tak na poważnie. Często nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele obowiązków na nas czeka, jak bardzo jest to pracochłonne zadanie, jak wiele powstanie stresowych sytuacji. Podejmowanie szybkich decyzji, wybieranie czegoś spośród tysiąca propozycji, zdecydowanie się na rzecz, która jest kluczowa dla sukcesu naszego przedsięwzięcia, to wszystko może przyprawić o ból głowy. Jednak wszystko jest dla ludzi, tylko dla ludzi rozsądnych, odważnych i odpowiedzialnych. Jeśli przyłożymy się do tematu, damy z siebie 100%, to możemy być pewni tego, że efekty będą zachwycające. Wszystko kręci się wokół gości, którzy są najważniejsi na naszej ceremonii. Jeśli zapewnimy im wyśmienitą zabawę w pięknym lokalu, dobre jedzenie i towarzystwo, będą bardzo zadowoleni. Więc co prędzej udajmy się na poszukiwania lokalu, gdzie wyprawimy przyjęcie. Kolejne decyzje pójdą już lawinowo, orkiestra, jedzenie, suknia, fotograf, wystrój.

businessmen-in-colorful-socks

Fotograf ślubny

Przy tej kwestii chciałabym się chwilkę zatrzymać. Rola fotografa jest często umniejszana, chociaż to bardzo ważna persona w naszym dniu. To od niego zależy, jakimi pamiątkami będziemy dysponować, jak będą one wyglądały, czy będą odbiciem emocji, uczuć, kluczowych momentów ze ślubu i wesela. Gdy przyłożymy się w tym temacie, mamy gwarancję, że dobrze wybraliśmy i spokojną głowę. Najlepszych fachowców znajdziemy poprzez wyszukiwarkę Google, gdy wprowadzimy hasło „fotografia ślubna Kielce„. W taki właśnie sposób znajdziemy naszego fotografa marzeń.

Co? gdzie? i w jaki sposób? – ślub i wesele

Gdy zabieramy się za planowanie naszego ślubu i przyjęcia ślubnego, mamy totalny mętlik w głowie, wiem, bo sama przez to przechodziłam. Ogrom myśli, pomysłów, powodują, że tak na prawdę nie wiemy nic. Warto wtedy usiąść przed komputerem, poczytać dobre forum ślubne i wszystkiego się dowiedzieć. Można też zapoznać się z informacjami proponowanymi przez czasopisma ślubne. Mając już jakieś pojęcie w tym temacie, możemy zabrać się za właściwą organizację. Warto kupić sobie zeszyt i przeznaczyć go właśnie do celów ślubnych. Mam na myśli, choćby zapisywanie kolejnych kroków, pomysłów, ważnych numerów, spraw itd. To niewyobrażalnie ułatwia nam pracę, po wykonaniu danego zadania, bądź po podjęciu decyzji, odhaczamy tą pozycję i wiemy, że to już mamy z głowy. Idealnie by już było, gdybyśmy „uruchomili” naszego wybranka do pracy nad naszym ślubem i weselem.

Fotograf ślubny czy kamerzysta?

Ten dylemat toczy się w niejednej głowie, jednak sama radziłabym, wybrać fotografa ślubnego, który jest tańszą i lepszą opcją. Nie umniejszam w tym miejscu kamerzystom, ale w dzisiejszych czasach, odchodzi się już od płyt i filmów, na rzecz krótkiego teledysku ślubnego. Jeśli nie mamy nikogo odpowiedniego na oku, kandydatów możemy poszukać poprzez wyszukiwarkę Google. Musimy wskazać wyszukiwarce kierunek poszukiwań, w tym celu wpisujemy „fotograf ślubny” i za moment otrzymujemy gotowe informacje. Wiadomości są niezbędne do podjęcia ostatecznej decyzji i podpisania umowy z naszym fachowcem.

Post Author: spisfirm

2 myśli o “Wszystko o zaręczynach

Dodaj komentarz