Kompleksowe Usługi pogrzebowe w Krakowie

Atena Kraków świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie miasta Kraków oraz całego województwa małopolskiego. Tym co wyróżnia zakład pogrzebowy od innych jemu podobnych są: szeroki zakres świadczonych usług oraz wyjątkowy profesjonalizm zatrudnionych pracowników, którzy mają doświadczenie w pracy z osobami, przechodzącymi trudne chwile.

Ceremonia pochówku organizowana jest elegancko i godnie, aby zapewnić rodzinie i przyjaciołom, a także pozostałym gościom przybyłym na pogrzeb, możliwie najbardziej intymne warunki w momencie ostatniego pożegnania ze zmarłym.

zaklad pogrzebowy w Krakowie

Oferta Atena Kraków, obejmuje:

  • przygotowanie zmarłego do pochówku (ubiór, makijaż, ułożenie),
  • transport zmarłego do zakładu pogrzebowego (z mieszkania, szpitala, domu spokojnej starości, hospicjum),
  • transport zmarłego na cmentarz,
  • doradztwo w zakresie wyboru najbardziej odpowiedniej trumny lub urny,
  • wsparcie w doborze wieńców, stroików, tabliczek grobowych, krzyży,
  • kremacja zmarłego,
  • odprawienie ceremonii pogrzebowej,
  • przygotowanie i opublikowanie klepsydr.

Mając na uwadze, że śmierć bliskiej osoby jest dla rodziny i przyjaciół czasem szczególnie trudnym, na stronie internetowej http://atenakrakow.com zakład pogrzebowy oferuje dopilnowanie wszelkich formalności okołopogrzebowych (USC, ZUS, KRUS, kancelaria cmentarna) oraz zapewnia możliwość rozliczenia bezgotówkowego. Wszystko po to, aby całe wydarzenie było dla nich możliwie jak najmniej stresujące.

Jaki zakład pogrzebowy z krakowa?

Organizując pogrzeby połączone ze stypami dla dużej liczby żałobników, Atena Kraków zapewnia także własną flotę pojazdów, która przetransportuje gości z cmentarza do wynajętej sali.

Zakład pogrzebowy Atena Kraków ma otwarte drzwi przez całą dobę, każdego dnia tygodnia, po to, aby bliscy zmarłego nie mieli poczucia, że w jednym z najtrudniejszych życiowych momentów zostali pozostawieni samymi sobie. W każdym momencie mogą zapukać do drzwi zakładu, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat zasad pochówku i ceremonii pogrzebowej.

Post Author: spisfirm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?