Wycianamy.to – frezowanie CNC i wycinanie

Frezowanie ma zastosowanie podczas obróbki powierzchni płaskich, przy skrawaniu przedmiotów metalowych, drewnianych oraz wykonanych z tworzyw sztucznych. Dzięki użyciu obrabiarki CNC możliwe jest szybkie i dokładne wycięcie materiału. Przydają się także, kiedy trzeba wykonać żłobienia lub dekoracje w drewnie lub w metalu.

Frezowanie CNC to czynności mające na celu oddzielenie warstwy metalu przy użyciu frezarki. Przez możliwościom obróbki metali, technologii CNC, da się pozyskać praktycznie dowolne kształty elementów, które służą do produkcji przedmiotów oraz urządzeń z metalu. Jedną z możliwości obróbki materiałów metalowych jest frezowanie CNC.

Jeśli chodzi o zalety obróbki metali CNC to należy zaliczyć przyspieszenie pracy w porównaniu z ręcznym frezowaniem, i również wysoką dokładność, która przekłada się na wyższą jakość wyrobów metalowych. Warto powiedzieć, ze proces frezowania CNC może być wykorzystywany nie tylko w przypadku powierzchni płaskich, ale również elementów kształtowych.

Frezowanie CNC

Firma wycinamy.to posiada w swojej ofercie szeroki zakres usług związanych z wycinaniem oraz frezowaniem CNC. Specjalizuje się w obróbce drewna, sklejki, MDF’u, PCV spienionego, dibondu, plexi, PCV twardego, HIPS’u, Aluminium. Obróbka skrawaniem CNC znajduje zastosowanie m. in. w motoryzacji, elektronice, automatyce oraz wszędzie tam gdzie trzeba precyzyjnie wyciąć element.

Atrakcyjna oferta, krótkie terminy realizacji sprawiają, iż oferta wycinamy.to jest korzystna z punktu widzenia zarówno klienta końcowego jak i firm poszukujących stałej współpracy ze specjalistami w tej dziedzinie.  Należy wspomnieć, że dzięki wykorzystaniu technologii komputerowej zachowana może zostać odpowiednia chropowatość powierzchni i każdy szczegół zawarty w określonym projekcie.

Wycinamy.to to także usługi wycinania po obrysie folii samoprzylepnych, folii fluorescencyjnych, folii odblaskowych, folii do piaskowania, folii okiennych, folii flex, folii flock, papieru.

 

wycinamy.to

ul Badylarska 21

02-424 Warszawa

http://www.wycinamy.to

Post Author: spisfirm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?