Gumowce myśliwskie firmy Venandi

Z czym kojarzy się polowanie? Przede wszystkim z pięknymi okoliczności przyrody, różnorodnością teren, przygodą no i oczywiście z dzikimi zwierzętami. Pragnąc należycie cieszyć się obcowaniem z naturą, przygodą i polowaniem na dziką zwierzynę, należy odpowiednio się do tego przygotować i zadbać o sprzęt najwyższej jakości. Jednym z niezbędnych elementów wyposażenia jest odpowiednio dobrane obuwie. Zalane wodą łąki, trzcinowiska czy też leśne babrzyska wymagają odpowiednio dobranego obuwia. Również pora roku, warunki atmosferyczne zmuszają nas do zaopatrzenia się w odpowiednio dobrane gumowce myśliwskie. W tych różnorodnych warunkach sprawdzą się niewątpliwie gumowce myśliwskie firmy Venandi. 

Dlaczego gumowce myśliwskie Venandi?

Po pierwsze firma Venandi zadbała o to by proponowane przez nich produkty były dopasowane do różnorodnych wymagań swoich klientów.W ich ofercie znajdziemy zarówno gumowce, które sprawdzą się przy ujemnych temperaturach jak i w ciepłe dni. Poza tym gumowce doskonale dopasowuje się do stopy, dzięki czemu nie powodują ściągania się skarpet podczas chodzenia. Są one wykonane są z tylko z naturalnego kauczuka. Dzięki czemu są one bardzo wygodne i dobrze przylegają do łydki, dając wysoki komfort noszenia.

Gumowce myśliwskie Venandi w sklepie ełowy.pl dostępne są w sześciu modelach:

– Cavdinal;

– Saint Joseph;

– Chevigny;

– Hermine;

– Sully;

– Segur.

Cztery pierwsze modele wyposażone są w podszewkę neoprenową 4mm. Dzięki wykorzystaniu tego materiału gumowce zapewniają komfort termiczny w każdą pogodę, nawet w przypadku temperatura ujemnych. Pozostałe dwa modele wyposażone są w bawełnianą podszewkę Jersey, która sprawdza się w dni cieplejsze oraz do chodzenia po rosie i deszczu.

Gumowce dostępne są w 10 rozmiarach od 38 do 47. Dzięki czemu każdy znajdzie pasujący na niego rozmiar. Długość wkładki w gumowca jest uzależniona od rozmiaru buta i wynosi od 24,5 cm do 30,5.

Różnorodność modeli oraz wykorzystanie różnych materiałów do wykonania podszewek sprawia, że każdy znajdzie coś pasującego dla siebie.

Post Author: spisfirm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?