Stopa wibracyjna skoczek Zipper ZI-RAM80C

Stopa wibracyjna skoczek firmy ZIPPER ZI-RAM80C to produkt o świetnych parametrach technicznych oraz niskich kosztach eksploatacji. Dodatkowo, zapewnia on niski poziom emisji spalin i hałasu zgodnie z normami euro 2.  Stopa wibracyjna wyposażona jest w silnik o mocy 6,5 KM z czterosuwowym OHV. Obudowana jest wytrzymałą osłoną, z kolei silnik zabezpiecza dobrej jakości rama. Produkt znajduje zastosowanie w wykopach, kanałach i innych trudno dostępnych miejscach, gdzie służy do zagęszczania piasku, żwiru, kruszyw mineralnych oraz gruntów gliniastych.

Strona techniczna

Stopa wibracyjna Zipper ZI-RAM80C to świetny produkt z wielu względów. Zacznijmy od tego, że wyposażony jest w silnik czterosuwowy spalinowy OHV, który pozwoli nam na pracę przy niskim poziomie emisji spalin oraz hałasu (zgodnie z normami euro 2). Moc silnika to 4800 W, a sam silnik zabezpieczony jest przez solidną ramę. Jeśli natomiast chodzi o typ paliwa – w przypadku stopy wibracyjnej Zipper ZI-RAM80C jest to ROZ95. Pojemność paliwa wynosi 2,7 litra. Z kolei osłona urządzenia jest bardzo wytrzymała oraz elastyczna, a całość jest bardzo dobrze wyważona. Stopa wibracyjna jest także wyposażona w dodatkowy uchwyt ułatwiający pracę oraz rolkę, która ułatwia transport.

Urządzenie wyposażone jest również w napęd bezpośredni z przekładnią w kąpieli olejowej. Przy tym należy wspomnieć o wysokiej mocy urządzenia – 6,5 KM. Zalety produktu przekładają się na wysoką jakość pracy, co między innymi sprawia, że produkt sprawdza się idealnie w przypadku trudno dostępnych miejsc. Produkt wyposażony jest w rozruch ręczny. Ważnym aspektem w przypadku dokonywania zakupu jest oczywiście gwarancja – w przypadku stopy wibracyjnej Zipper ZI-RAM80C wynosi ona 2 lata. Warto wspomnieć również o szczegółach odnośnie samej pracy urządzenia – częstotliwość robocza wynosi 600 – 700 uderzeń/min, prędkość robocza: 10-13 m/min, wysokość skoku waha się w zakresie od 40 mm do 65 mm, a siła ubijania wynosi 10 kN.

Post Author: spisfirm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?