Życzenia wielkanocne nie tylko prywatnie

Choć w dobie zalewającej nas fali e-maili i SMSów coraz częściej zapomina się o papierowej formie składania życzeń osobom, z którymi nie ma możliwości wymiany fizycznego uścisku dłoni – warto czasami wrócić do czasów sprzed ery komórek i tabletów.

Bez sugerowania „dawniej było lepiej”, zapewne niejeden z nas mógłby w tej chwili sięgnąć do pudła z pamiątkami i z uśmiechem na twarzy wspomnieć o osobach, które przysłały nam zwykłą, wielkanocną kartkę okazując tym samym dowód pamięci i szacunku, jakim nas darzą. Będąc w stu procentach świadomym potrzeb obecnego rynku, ale i niezmiennych ludzkich charakterów – oferujemy usługę druku personalizowanych kartek wielkanocnych z własnym logo.

Wysłanie profesjonalnej kartki przez przedsiębiorcę do swoich kontrahentów jest popularną formą, na którą decyduje się coraz więcej firm. Paradoksalnie, bo wciąż wielu przedsiębiorców stawia na prostszą formę – okrojonego w konkretnym szablonie e-maila, który za pomocą kilku kliknięć ląduje na wszystkich skrzynkach. Choć rozwiązanie jest w realizacji prostsze – komfort i zadowolenie niesie to, co wykonane z sercem i pasją.

Kluczem do sukcesu jest zatem opracowanie kartki – papierowej, eleganckiej papeterii – w sposób skromny, acz wyróżniający nadawcę na tle innych. Oferujemy wykonanie projektu w oparciu o dostarczone informacje na temat Państwa firmy a także logo/grafiki firmowe. Stworzymy spójną całość dzięki preferowanym przez Państwa kolorom, motywom, które na co dzień stosowane są w Państwa wizytówkach oraz papierach firmowych. Wykonamy kartki z życzeniami wielkanocnymi w wybranym przez Państwa formacie, o szerokim przekroju zgięć i sposobów składania. W naszej ofercie możliwość wykończeń kartek w postaci zaokrąglonych rogów, bądź pozostawienia kątów prostych w przypadku kompozycji geometrycznych i minimalistycznych. Kartki wielkanocne dla firm są coraz bardziej popularne śród przedsiębiorców.

Oferujemy druk wysokiej jakości na profesjonalnym papierze o podwyższonej gramaturze. Podejmiemy się zrealizowania zamówienia w nakładzie, który będzie dla Państwa najbardziej odpowiedni, aby dać wyraz pamięci wszystkim Państwa kontrahentom. Spersonalizowane kartki oprócz spójnej formy graficznej zawierają uniwersalne, proste życzenia, które ułożone są pod kątem nadchodzących wielkimi krokami świąt wielkanocnych. Dodatkowo istnieje możliwość cyfrowego adresowania kopert, umieszczenia na nich firmowego logo w lewym górnym rogu przeznaczonym na dane nadawcy.

Warto już teraz zastanowić się nad wyborem kart wielkanocnych, które pozostaną w pamięci Państwa klientów na długo, które przyniosą szczęście i radość stanowiąc tak naprawdę niewielki gest.

Post Author: spisfirm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?