Nowoczesny materac w najwyższej półki

W wyposażeniu każdego współczesnego domu nie może zabraknąć artykułów o podstawowym znaczeniu dla wygody i komfortu naszego codziennego życia. Rezultat ten można osiągnąć posiadając doskonały materac, który powinien zapewniać idealny sen, a także, poprzez swoje właściwości, pozytywie wpływać na nasze zdrowie i samopoczucie.

Materac Medivis to nowoczesny produkt dający gwarancję zdrowego i satysfakcjonującego wypoczynku. Dzięki termoelastycznej warstwie pianki wysokoelastycznej zapewnia idealne dopasowanie do naszego ciała, a stanowiąca podstawę materaca pianka Kaltschaum daje poczucie solidnego i trwałego podparcia. Do niezaprzeczalnych zalet tego produktu należą także właściwości prozdrowotne, które uchronią nas od niechcianych dolegliwości.

 

Wygoda w najlepszej odsłonie

Materac Medivis posiada 8-mio centymetrową warstwę pianki termoelastycznej, która pod wpływem ciepła i ciężaru osoby leżącej dostosowuje do niej swoją twardość i kształt, a tym samym daje poczucie idealnego dopasowania. Sprawia to, iż korzystanie z tego produktu jest szczególnie przyjemne i daje gwarancję pełnej satysfakcji z użytkowania. Należy pamiętać, iż zastosowana technologia ma również bezpośredni wpływ na jakość naszego snu, dzięki czemu każdego dnia jesteśmy wypoczęci i pełni sił.

Prozdrowotne właściwości

Ze względu na zastosowane technologię oraz swoją strukturę materac Medivis posiada właściwości prozdrowotne. Porowata struktura pianki ma pozytywny wpływ na nasze krążenie krwi podczas snu, a w konsekwencji zapobiega wielu dolegliwościom oraz usprawnia funkcjonowanie naszego organizmu. Dzięki zdolności do aktywnego dostosowywania swojej twardości i kształtu do osoby leżącej zmniejsza również możliwość występowania u niej dolegliwości związanych z bólami kręgosłupa. Dodatkowo pozytywny wpływ materaca Medivis na nasze zdrowie ma bezpośrednie przełożenie na lepsze samopoczucie i odpowiednią pracę mózgu.

 

Budowa materaca

Budowa materaca ma charakter warstwowy. Dolna warstwa, zbudowana z wysoko-elastycznej pianki Kaltschaum o grubości 11 cm, charakteryzuje się wysoką elastycznością oraz trwałością, dzięki czemu stanowi doskonałą, solidną podstawę. Pianka Kaltschaum, za sprawą swojej punktowej sprężystości, jest odporna na wszelkiego rodzaju deformacje oraz odkształcenia zapewniając przy tym doskonałą cyrkulację powietrza. Wierzchnią warstwę stanowi natomiast 8-mio centymetrowa pianka termo-elastyczna, która idealnie dostosowuje swój kształt do ciała osoby leżącej.

Dla pełnego wykorzystania komfortu materaca Medivis zaleca się stelaż elastyczny z listew giętych lub stelaż z regulacja elektryczną. Dostępne są również różne wersje pokrowców o określonych właściwościach: Aloe Vera, Kaszmir, Cotton, Impus.

 

Najwyższa jakość w dobrej cenie

Wybór materaca Medivis jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących nowoczesnego materaca z najwyższej półki, który zapewni pełną satysfakcję z wypoczynku. Dostępny jest w różnych wersjach, dzięki czemu możemy dostosować produkt do naszych preferencji. W połączeniu z terapeutycznym wpływem, jakością wykonania oraz  niewygórowaną ceną stanowi szczególnie atrakcyjną ofertę.

Post Author: spisfirm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?