Terapia duszy, ciała i umysłu.

Każdy urok czy klątwa jest po części terapią duszy, ciała i umysłu. Człowiek składa się bowiem z warstw emocjonalnej, fizycznej i empirycznej. By przywrócić ich funkcjonowanie muszą się  wzajemnie uzupełniać. człowiek bowiem o nic innego jak współczesny komputer. Musi być kompatybilny.

To podświadomość na każdym kroku odpowiada za nasze decyzje. Bowiem naturalny instynkt często nas zawodzi. Spętanie miłosne (http://ezopark.com), czarna magia i każda inna forma niosą tutaj pomoc która nie zawiedzie w najmniej  spodziewanym momencie. To również odczynianie negatywnych uroków na inne aspekty życia jak zdrowie, finanse czy równowaga psychiczna. Jednak zawsze pamiętaj: Twoja obecna sytuacja to twoja karma. I to co czyniło się w życiu ją odzwierciedla. Teraz wymaga pomocy i  koncentruje się na osiąganiu celów. Na tym jakie masz problemy i w jaki sposób je rozwiązać.
Rytuały i zaklęcia jakie obecnie stosuję są esencją wiedzy i współczesnej nauki. To zarówno ezoteryka, jak i elementy fizyki kwantowej. Kwintesencja tego co obecnie najlepsze bym mógł Tobie pomóc wyjść z kryzysu. Skupie się na przyszłości, na tym co zmieni Twoją obecną sytuację. Potencjał który jest w Tobie ukierunkuje na właściwe tory, by znowu w Twoim życiu nastąpiła harmonia i  spokój.

Post Author: spisfirm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?