Zapewnij wysoką jakość wyposażenia swoim lokalom

Za pośrednictwem jednej z najnowszych ofert naszej firmy mamy przyjemność zaprezentować Państwu wysokiej jakości materiały, które oddajemy do dystrybucji już od 80 lat. Zastosowanie produktów naszej marki, którymi są regały znajduje doskonałe miejsce w różnej maści lokalach gastronomicznych. Funkcjonalność naszych regałów sprawia, że ich dostosowanie jest niezwykle proste bez względu na gabaryty lokalu, który prowadzicie, a różnorodność zastosowania sprawdzi się zarówno na zapleczach magazynów, jak i w pomieszczeniach przeznaczonych do przechowywania żywności, czy nawet sprzętu sanitarnych.

Dzięki tak ogromnemu bagażowi doświadczenia nasza firma wyspecjalizowała się w ofertach sprzętu, który pomoże Państwu zadbać nie tylko o estetykę poprzez zgrabne i unikalne wykończenia półek, ale także o praktyczne zastosowanie wybranych regałów. Nasz indywidualny sposób według, którego projektujemy kształt naszych produktów pozwalają na zaoszczędzenie ogromnej ilości przestrzeni w miejscach gdzie najbardziej jej potrzebujecie. Bez względu na to, czy poszukujecie dobrego rozstawienia półek na dużą ilość produktów w pizzerii, czy też przenośne szafki doczepiane do ścian, które ułatwią wam przenoszenie od miejsca do miejsca przedmiotów, które są niezbędne w pracy do powierzonych wam zadań.

Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze

Nasza firma Metro doskonale zdaje sobie sprawę ze specyfiki, która wynika z prowadzenia lokali gastronomicznych. Miejsca, w których głównym obiektem obsługi jest jedzenie muszą być wyposażone przede wszystkim w septyczne sprzęty spełniające wszelkie postawione przez prawo wymagania BHP. Znając kulisy pracy wszelkich firm obsługujących klientów na płaszczyźnie przygotowywania pokarmów wychodzimy naprzeciw wszelkim waszym nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. W myśl zasady polecającej zapobiegać zamiast leczyć pokrywamy nasze regały substancjami antybakteryjnymi znanymi pod nazwą powłoki Microban, dzięki czemu dodatkowo zabezpieczamy żywność, jak i powierzchnie, którą wykorzystujecie do przechowywania organicznych materiałów.

Powłoka Microban ma za zadanie pochłaniać drobnoustroje, jak i bakterie. które przylegają do żywności. Każdy mniej lub bardziej doświadczony przedstawiciel zajmujący się gastronomią wie, jak ważne jest dbanie o warunki przechowywania żywności. Największym brakiem kompetencji, jakim może wykazać się restauracja mogłoby być podanie nieseptycznego jedzenia. Dzięki naszym regałom ze specjalną powłoką pomożemy wam zapobiec takim sytuacjom.

Post Author: spisfirm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?