Poznaj znajomych nie wychodząc z domu

Nudzi ci się w domu? Czujesz się samotny? Szukasz nowych znajomości? Chcesz poznać ciekawych ludzi, z którymi można porozmawiać na każdy temat? Jeśli tak, wiemy jak ci pomóc. Specjalnie dla ciebie stworzyliśmy nowy portal społecznościowy. Ourworld.pl to twoje nowe miejsce w sieci. Poznaj znajomych z okolicy i zmień swoje życie. Sprawimy że nabierze kolorów, a ty zyskasz nowe, bardzo ciekawe znajomości.

Poznaj znajomych nie wychodząc z domu

Ourworld.pl to bardzo przystępne miejsce w sieci, które zaprasza wszystkich szukających nowych znajomości. Oferujemy bardzo dużą liczbę funkcjonalności, połączonych z bezpieczeństwem i intuicyjnym użytkowanie. Naszym zadaniem jest pomoc w poznawaniu nowych osób. Z twojego miasta i okolic w określonym przez ciebie promieniu.

Jak działa Ourworld.pl?

Korzystanie z naszych usług jest bezpłatne. Aby móc odkryć wszystkie funkcjonalności i jeszcze szybciej zyskać nowych przyjaciół, wystarczy tylko założyć konto użytkownika. To znacznie prostsze, niż ci się wydaje. Pamiętaj o tym, aby zakładając konto, dodać swoje zdjęcie profilowe. To dzięki niemu zwiększysz swoje szanse na poznanie nowych ciekawych osób. Pomoże ci w tym nasza sprawnie działająca wyszukiwarka. Możesz w niej określić liczne parametry osób, które chciałbyś poznać: płeć, wiek, wzrost, wagę, a także miejsce zamieszkania.

Poznaj znajomych z okolicy i rozmawiaj z nimi na czacie

Co możesz robić z osobami, które dzięki nam uda ci się poznać? Masz wiele możliwości. Przede wszystkim możesz z nimi rozmawiać. To znacznie łatwiejsze niż ci się wydaje. Specjalnie dla ciebie stworzyliśmy wygodny czat. Pozwala on na prowadzenie konwersacji w trybie rzeczywistym, a także wymienianie się zdjęciami. Nic nie stoi na przeszkodzie temu, aby komunikować się z wykorzystaniem innych kanałów, czy nawet umówić na spotkanie w realu.

Dla kogo powstał ourworld.pl

Naszym zamierzeniem było stworzenie alternatywnego serwisu społecznego, który jest adresowany przede wszystkim do osób samotnych i poszukujących nowych znajomości. Nikogo nie oceniamy i nie dyskryminujemy. Każdy użytkownik ma równe szanse na zawarcie nowych znajomości, bez względu na swój wiek, płeć i zainteresowania.

Post Author: spisfirm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?