Jak zwiększyć sprzedaż dzięki narzędziom od HubSpot?

Sprzedaż to skomplikowany i wymagający proces. Równie ważna jest odpowiednia optymalizacja oraz analiza zachodzących procesów. Dzięki pakietowi narzędzi od HubSpot możesz osiągnąć więcej, w krótszym czasie. Jak?

Uzyskasz więcej leadów

Narzędzia Hubspota pozwalają na obserwację w czasie rzeczywistym tego kto i z jaką częstotliwością odwiedza stronę internetową Twojej firmy. Dzięki temu z łatwością przeanalizujesz, to kim są Twoi potencjalni klienci i jakimi usługami lub produktami są zainteresowani. Po odpowiednim przeanalizowaniu tych danych możesz stworzyć spersonalizowane wiadomości z odpowiednim harmonogramem wysyłki.

Uzyskasz lepsze wskaźniki konwersacji

Kolejnym krokiem oraz konsekwencją dobrze przygotowanych wiadomości, będzie lepszy wskaźnik otwarcia wiadomości czy odpowiedzi na telefony. Dodatkowo zostaniesz poinformowany, gdy osoba zainteresowana usługa czy produktem otworzy od Ciebie wiadomość czy, kliknie w konkretny link. W ten sposób dużo lepiej dobierzesz odpowiedni moment na ponowienie kontaktu z dobrze zapowiadającym się leadem.

Umówisz więcej spotkań i sfinalizujesz więcej umów

Dzięki systemowi do punktacji leadów, w przejrzysty sposób sprawdzisz aktualne prawdopodobieństwa konwersji. W odpowiednim momencie możesz wysłać potencjalnemu klientowi link, dzięki któremu dowolnie wybierze czas kolejnego spotkania. Co więcej, jest to rozwiązanie kompatybilne z kalendarzem Google, Office 365 i HubSpot CRM.

Prześledzisz swój cały proces od początku do końca

Stworzysz dopasowane cykle i etapy sprzedaży, które pozwolą natychmiast zoptymalizować cały proces. Gdy zsynchronizujesz swój CRM z narzędziami HubSpota, możesz w wygodny sposób śledzić wszystkie procesy sprzedażowe. Nie tylko te zakończone sukcesem, ale również te nieudane, czy będące w trakcie realizacji. Tutaj również przeanalizujesz wyniki swoich sprzedawców i sprawdzisz, który z nich jest najskuteczniejszy.

Wszystkie te zaawansowane akcje i procesy są dostępne w kilka sekund poprzez narzędzia wspierające sprzedaż od HubSpot, bez potrzeby przechodzenia zaawansowanych i drogich szkoleń. Na koniec dane zaprezentujesz w formie przejrzystych raportów, które nie wymagają żmudnego wypełniania kolejnych pól w tabelkach.

Post Author: spisfirm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?