Pomiędzy wodą a niebem na Fuerteventura

Kto z Was marzył o tym by poczuć wolność? Drogą do tego może być kitesurfing. Jeśli będziecie wytrwali to nauczycie się skakać tak by na kilka sekund zawisnąć w powietrzu. Brzmi jak plan? Jeśli zaufacie usługą profesjonalnego instruktora, który pomoże Wam w osiągnięciu samodzielności to już za kilka, kilkanaście godzin szkolenia osiągniecie samodzielność na wodzie potwierdzoną licencją, kórą wystawi dla Was Safety Kite szkoła kitesurfingu. Co warto zaznaczyć towarzyszyć będą Wam niezapomniane emocje i otrzymacie wrażenia związane z uprawianiem kiteboardingu. Poczucie spełnienia – te dwa słowa oddają w pełni to co zaoferuje Wam Safety Kite pod warunkiem waszego zaangażowania i pozytywnego nastawienia. Zostawienie za sobą niepotrzebnych zmartwień temu służy także kitesurfing – ponieważ w tym sporcie musicie być tu i teraz, skoncentrowani na tym co robicie, a instruktor powie Wam dlaczego w zależności od etapu szkolenia część osób ląduje skoki a część nie? Dlaczego niektórzy płyną z wiatrem a dlaczego inny z kursantów płynie pod wiatr? – Na te pytanie odpowie safety kite firma prowadząca szkolenia dla każdego sprawnego fizycznie entuzjasty lub entuzjastki sportów wodnych. Safety Kite to jakość i profesjonalizm. A jeśli chcecie zanurzyć się w rajskich wodach i zmyć trud codzienności? Safety Kite zapewni Wam szkolenia między innymi na Fuerteventura! 

Kitesurfing jak zacząć?

Jeśli chcecie spróbować swoich sił w nowym sporcie jest tylko jedna droga do tego, zaufać profesjonalistom. Kitesurfingu nie można uczyć się samodzielnie. Pomysły na samodzielną naukę można sprowadzić do pomysłu na naukę samodzielnego skakanie ze spadochronem – po pierwsze się nie da bo nikt na to nie pozwoli po drugie mógłby być to jednorazowy skok. Jasne, że jest możliwe zdobyć sprzęt na rynku wtórnym i próbować samodzielnie natomiast, jest duże ryzyko zrobienia sobie krzywdy i innym. Ile jest warte ludzkie życie? Jeśli chcecie zacząć to wybierzcie się do licencjonowanej szkoły kitesurfingu. Ktoś kto zajmuje się kitesurfingiem na co dzień przekaże Wam wiedzę z pasją a Wy zapamiętacie godzinny spędzone na wodzie do końca życia. Kitesurfing to wolność! Żeby ją poczuć w pierwszej kolejności musicie mieć kapitał. Wybierzcie się do szkoły z licencją PZKite lub IKO tylko takie rekomendujemy. Jeśli chcecie kupić sprzęt za groszę, nic nie wiecie o kitesurfingu i chcecie samodzielnie spróbować, zrezygnujcie z tego pomysłu i pamiętajcie, że to może skończyć się jak pomysł z samodzielnym skokiem ze spadochronem bez wcześniejszego przygotowania i ćwiczeń z instruktorem – brakuje Wam pieniędzy? Na rowerze też może być przyjemnie! Lub podczas biegania. Zamiast kupować sprzęt na własną rękę bez żadnej wiedzy kupcie kurs np. 4 godziny na początek, wydacie tyle co za sprzęt słabej jakości który i tak długo nie posłuży a w zamian za to otrzymacie dostęp do nowego sprzętu, ogromnej wiedzy profesjonalnych licencjonowanych instruktorów PZKite lub IKO i co najważniejsze pojmiecie istotę tego sportu.

Zadajemy to pytanie raz jeszcze. Kitesurfing jak zacząć? Oczywiście od wyboru szkoły kitesurfingowej. Wybierzcie ją świadomie, nie kierujcie się wyłącznie ceną za kurs. Dowiedzcie się kto ją prowadzi i “dlaczego Ja tam spędzę czas szkoleniowy?” Wybierając szkołę sprawdźcie czy dana szkoła posiada licencję np. PZKite odsyłamy do strony pzkite.org lub IKO ikointl.com/es/destinations, zależy Wam na tym, żeby szkoła miała spot oddalony od portu, skał, sieci bo dzięki temu zmniejsza się ryzyko, że jeśli coś pójdzie nie tak to będzie to stresujące zamiast przyjemne, pierwsze zajęcia mają być miłe przyjemne i z każdą godziną dawać świadomość zagrożeń, możliwości i rozwiązań tego jak się zachować w konkretnej sytuacji. Jedną ze szkół która Wam to zapewni to Safety Kite, ta szkoła posiada licencję PZKite, współpracuje wyłącznie z instruktorami doświadczonymi, posiadającymi licencję PZKite lub IKO co warto zaznaczyć baza tej szkoły znajduje się w Jastarni blisko Dragi i Rufy. Idealne miejsce pod szkolenia (daleko od portu, sieci, ogromny obszar płytkiej wody). Podsumowując żeby zacząć należy zaufać profesjonalnemu instruktorowi współpracującego ze szkołami kitesurfingowymi, dzięki temu Wasze postępy będą widoczne z godziny na godzinę a świadomość na tyle wysoka by widzieć co z czego wynika i w jakiej sytuacji jak się zachować tak by cieszyć się z wolności na wodzie każdego dnia. Kitesurfing to przyjemność z obcowania z naturą, możliwość oderwania się od tafli wody nawet na 30 m nad nią – oczywiście tutaj piszemy od topowych kitesurferach, ale jak brzmi 5 m? Za jakiś czas będziecie w stanie tak skakać. W tym celu pomoże Wam sensor WOO 3.0 z którego szkoła Safety Kite korzysta i pomoże w osiąganiu celów – ta informacja dotyczy zaawansowanych kitesurferów. Odsyłamy do strony szkoły aby uzyskać więcej informacji lub w celu zapisania się na Szkolenia kitesurfingowe Fuerteventure zapraszamy na safetykite.pl 

 

Post Author: spisfirm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?