Odkrywamy Idoli

„Odkrywamy Idoli” to inicjatywa która powstała z rąk Adama Sęczkowskiego. Warto w tym momencie wspomnieć o kilku informacjach na temat życia Adama Sęczkowskiego. Urodził się w roku 1983 w Łodzi, jest on absolwentem nauk politycznych i studiów podyplomowych kierunku bankowość Uniwersytetu Łódzkiego. Poza byciem redaktorem naczelnym serwisu „Odkrywamy Idoli”, współpracuje on również z Tygodniem Polskim w Melbourne w Australii (cykl wywiadów „Adam Sęczkowski prezentuje”). Od 2013 roku należy do Stowarzyszenia Dziennikarzy Rzeczpospolitej Polskiej Oddziału Warszawskiego, od października 2021 jest członkiem zarządu tego Stowarzyszenia, dodatkowo, od sierpnia 2019 roku jest konsultantem ds. Kultury Światowego Kongresu Polaków.

Swoją karierę dziennikarską rozpoczął w roku 2009. Dołączył wtedy do grona autorów ogólnopolskiego serwisu internetowego Wiadomości24.pl. Poza tym współpracował z „Blasting News Polska”, „Blasting News United Kingdom”, dwutygodnikiem pisarze.pl, magazynem kulturalnym „Panorama Polska” w Edmonton w Kanadzie gdzie publikował wywiady z artystami. Do jego osiągnięć należą: drugie miejsce w kategorii Kultura w konkursie „Dziennikarz obywatelski 2010 roku” i trzecie miejsca w tym samym konkursie w roku 2011 i 2012. Zdobył piąte miejsce w plebiscycie „Człowiek roku 2017” w kategorii Kultura w Łodzi w powiatowym etapie. Plebiscyt organizowany był przez Polska Press sp. z o.o. Zdobył również piąte miejsce w tym samym plebiscycie organizowanym w roku 2020, w kategorii „działalność społeczna i charytatywna” w Łodzi. A to tylko część z jego osiągnięć zawodowych, życiowych i społecznych. Zobacz więcej na: https://www.odkrywamyidoli.eu/

Cel inicjatywy

Działalność strony polega na prowadzeniu przez dziennikarza Adama Sęczkowskiego wywiadów ze znanymi aktorami, muzykami, sportowcami, kabareciarzami, dodatkowo w zakładce „wywiady gościnne” można znaleźć wywiady przykładowo z piosenkarzami Drupi, Serj Tankian, Michł Bajor, Irena Jarocka, Bracia Golec, Marian Lichtman, Stanisław Soyka, Jerzy Połomski, duchownym Leonem Knabitem, aktorami Arturem Barcisiem, Małgorzatą Zajączkowską, Cezarym Żakiem, pisarką Barbarą Wachowicz ze sportowcami i kabareciarzami i innymi, bardzo ciekawymi osobowościami, a dzięki doświadczeniu Adama Sęczkowskiego w branży dziennikarskiej, wywiady są niezwykle ciekawe.

Wsparcie

Serwis OdkrywamyIdoli.eu wspiera fundację „Połączeni Pasją”, oraz fundację „Diabeciaki” która pomaga osobom cierpiącym na cukrzycę. 

Odkrywamy Idoli, jak sama nazwa mówi, pozwala nam poznać znane osobistości, które są dla ludzi idolami, z innej strony, dowiedzieć się ciekawych informacji na ich temat. Dodatkowo, na stronie serwisu na Facebooku organizowane są różne konkursy, w których warto wziąć udział. Jesteśmy także na facebooku: https://www.facebook.com/odkrywamyidoli

Post Author: spisfirm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?