Kajaki Obrocz – Niezapomniane widoki na Roztoczu

Lubisz aktywnie spędzać swój czas podczas wakacji lub kilkudniowych wypadów poza domem? W takim razie spływy kajakowe są właśnie dla Ciebie. Kajaki Obrocz to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu i bliskie obcowanie z naturą. Malownicze widoki jakie oferuję Roztocze na długo pozostają w pamięci i wielu odwiedzających chce tu wracać i na nowo zachwycać się tutejszą przyrodą.

Zapewniamy że, Kajaki Obrocz to bardzo bezpieczna i nadzorowana forma aktywności na świeżym powietrzu. Mimo mogących wystąpić obaw kajaki to bardzo bezpieczna aktywność na wodzie. Jest idealna zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Kajaki są bardzo lekkie, nie da się ich zatopić również poprzez wykonaniu z odpowiednich materiałów są odporne na wszelkiego rodzaju zniszczenia i zadrapania. Dlatego możemy być pewni, że bezpiecznie spędzimy nasz czas i będziemy się świetnie bawić.

Kajaki Obrocz znajdują się niedaleko ROZTOCZAŃSKIEGO PARKU NARODOWEGO oznacza to, że możemy podczas swojego spływu podziwiać największe zalety tego miejsca. Rzeka Wieprz płynie poprzez łąki i lasy więc w spokoju możemy podczas naszej wycieczki odpocząć od zgiełku miasta i w pełni oddać się otaczającej nas z każdej strony naturze. Przy odrobinie szczęścia możemy na swojej drodze napotkać mieszkające w tej okolicy zwierzęta i ptaki. Możemy wypatrywać tutaj bobry, jelenie, sarny, dziki, wilki, rysie, lisy, borsuki i kuny.

Spływ znajduje się na bardzo spokojnym odcinku rzeki. Idealnym dla dzieci i dla osób chcących spokojnie przyglądać się otaczającej przyrodzie. Pomimo tego, że nurt rzeki jest bardzo spokojny z pewnością nie będziemy się nudzić, ponieważ na swojej drodze musimy uważać na liczne zakręty i omijać mogące znaleźć się na naszej drodze przeszkody takie jak na przykład powalone drzewa lub różne zatory na wodzie.

Oferujemy również bezpieczny transport na miejsce startu spływu wraz z zabraniam całego sprzętu. Po zakończeniu spływu zapewniamy transport na miejsce jego rozpoczęcia.

Post Author: spisfirm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?