Nakładka na tablicę – gotowa trójlinia, czyli pomoc w nauczaniu

Nakładki zwiększają możliwości tablicy. Dzięki nim jest dodatkowy obszar do pisania, który można dowolnie przyczepiać i odczepiać. Nakładka magnetyczna zmienia gładkie tło, typowe dla tablic i flipchartów, na inne, bardziej w określonym czasie potrzebne. Takim tłem może być trójlinia. Taki wzór przyda się przede wszystkim w szkołach.

Nakładka magnetyczna w trójlinię – co to za produkt?

Nakładki z taśmami magnetycznymi przyczepia się do tablicy tak, jak robi się to z magnesami. Nie trzeba nic innego, by je przymocować, trzeba jedynie przyłożyć do blaszanej powierzchni. Mają różne wzory, czyli różnego rodzaju przydatne w pracy i nauczaniu tło. Pisze się po nich specjalnymi markerami. Napisy można później usunąć, jak robi się to, gdy korzysta się z tablicy. Nakładka magnetyczna na tablicę trójlinia wygląda jak kartka z zeszytu, na którym dzieci uczą się pisać. Taki dodatkowy produkt do tablic najbardziej przyda się w szkole, jako pomoc w nauczaniu.

Jakość nakładek magnetycznych na tablicę

Ważna jest jakość takiego produktu, czyli użycie solidnych materiałów i dbałość o szczegóły. Magnetyczne taśmy mają dobrą szerokość, czyli taką, która gwarantuje ich solidne umocowanie. Kiedy nakładka magnetyczna na tablicę trójlinia jest z folią, to zabezpiecza to wzór. Ścierając to, co napisane, nie uszkodzi się trójlinii. Producent, który zwraca uwagę na jakość, dodaje do produktu instrukcję obsługi. Nawet, korzystając z czegoś łatwego w obsłudze, można mieć jakieś wątpliwości. Instrukcja daje pewność, jak korzystać z produktu.

Pomocny w nauczaniu dodatek do tablicy

Nakładkę przyczepia się do tablic, kiedy potrzebny jest wzór w trzy linie. Nie trzeba samodzielnie rysować go na tablicy. Gdy nakładka magnetyczna nie jest potrzebna, odczepia się ją i korzysta z samej tablicy. To, co napisane na nakładce magnetycznej w trójlinię, można pozostawić, jeśli jeszcze będzie potrzebne. Można też zetrzeć. Możliwe jest też napisanie czegoś wcześniej i przyczepienie nakładki do tablicy. Przyspiesza to pracę i może być elementem zaskoczenia, czyli uatrakcyjniającym lekcję.

Nie jest łatwo narysować wzór w trzy linie na tablicy. Lepiej, jeśli jest już gotowy, i trzeba jedynie go przyczepić. Efekt jest bardziej estetyczny i trwa to szybciej. Dobrej jakości nakładka magnetyczna na tablicę trójlinia to produkt, który przyda się w szkole. Posłuży do nauki młodszych dzieci, które uczą się pisać litery. Można kupić ją także dla własnych dzieci, jeśli uczą się pisać i jeśli jest gdzie ją przymocować.

Post Author: spisfirm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?