StrefaTarota.pl – najistotniejsze aspekty

Tarot jest idealny do samorozwoju, dokonywania wyborów, manifestowania celów, coachingu innych, planowania biznesu, pisania książki, medytacji. Podczas gdy wiele osób wierzy, że Tarot powie ci przyszłość, przewidywanie nie jest tak naprawdę tym, o co chodzi w kartach Tarota. Jeśli chodzi o Tarota, wróżenie jest na wyciągnięcie ręki, a intuicja jest w grze, zwłaszcza jeśli chcesz stworzyć swoją idealną przyszłość i zamanifestować swoje cele. Najpotężniejszym sposobem czytania Tarota jest użycie kart, aby uzyskać dostęp do swojej intuicji i wewnętrznej mądrości. Obrazy na kartach dają natychmiastowy dostęp do podświadomości i intuicji. I z tego miejsca wewnętrznej mocy i mądrości możesz odkryć, jak dokonać pozytywnych zmian teraz, abyś mógł zamanifestować swoje cele i marzenia w przyszłości.

O tym warto pamiętać!

Ilustracje kart tarota są na ogół pojedynczym obrazem w pozycji pionowej, w przeciwieństwie do zwykłych kart do gry, które wyświetlają podwójny obraz skierowany zarówno w prawo do góry, jak i do góry nogami. Kiedy karty Tarota są zbierane i tasowane lub przenoszone, mogą pojawić się do góry nogami podczas czytania. Odwrócona karta Tarota może być interpretowana na różne sposoby. Wielu wierzy, że oznacza to po prostu, że znaczenie karty jest obecne w twoim życiu, ale jej moce są osłabione lub zablokowane przez coś. Inni uważają, że oznacza to, że nie chcesz pracować z energią, którą oznacza karta. A jeszcze inni interpretują odwróconą kartę Tarota jako oznaczającą, że obecna jest odwrotność lub odwrotność znaczenia tej karty.  Niektóre broszury talii (takie jak klasyczny Rider-Waite) zapewniają oficjalne „odwrócone” znaczenie wraz z głównym znaczeniem wróżbiarskim każdej karty. Podczas nauki Tarota wskazane jest trzymanie się interpretacji prawą stroną do góry, po prostu odwracając kartę, jeśli spadnie do góry nogami, przynajmniej na początku.

Podsumowanie

Karty tarota to symbole i obrazy, które odzwierciedlają różne stany świadomości. Dają wgląd i wskazówki dla naszej prawdy – naszych autentycznych podprogowych jaźni. Jest to migawka tego, co dzieje się na poziomie nieświadomym. Tarot i tradycyjne karty oferują drogę do dziewiczych wód, gdy wchodzimy w błotniste wody, czasem nawet wodospady, w naszym życiu. Korzystanie z Tarota może być potężne, zwłaszcza gdy napotykamy wydarzenia emocjonalne, takie jak; małżeństwo, rozwód, utrata pracy, utrata bliskiej osoby lub nagła i nagła zmiana okoliczności. Poprzez te próby i udręki nagrodą jest rozwój osobisty – przejście do stania się rozwiniętymi istotami ludzkimi. Tarot oferuje możliwość połączenia naszego namacalnego zewnętrznego spojrzenia na świat i wewnętrznego królestwa, które czasami odwiedzamy, gdy śnimy lub medytujemy.  StrefaTarota.pl to strona, którą warto odwiedzić.

 

Post Author: spisfirm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?