wróżka na telefon

Po drugiej stronie lustra…

Człowiek biegnie… każdego dnia mknie przed siebie, w pędzie, nie zauważając wielu rzeczy wokół.
A to za pieniędzmi, za ambicjami za karierą. Brzmi to banalnie prawda? A może by zatrzymać się na moment, pochylić nad tym, zastanowić… Porozmawiać o tym.

Ile ziaren piasku na pustyni tylu różnych ludzi. Różnych myśli, spostrzeżeń poglądów… Spotykamy na swojej drodze takich, którzy twardo stąpają po ziemi. Takich, którzy widzą tylko na wprost siebie, mających przejrzyście wyznaczony cel. Akceptujących tylko czyste fakty. I to jest w porządku! Ten świat, aby istniał, potrzebuje symbiozy, różnorodności, równowagi, ponieważ są też tacy, którzy czują więcej. Bardziej chłoną każdą energię. I niezależnie od tego, w co kto wierzy i jak postrzega świat, to nie ma wątpliwości co do tego, że albo nie jesteśmy w stanie przeczuć zupełnie nic, albo otwieramy umysł i pozwalamy, aby wszechświat wpuszczał do naszych umysłów impulsy. Otwieramy się, by chłonąć…

Przeczucie? Czy tylko mi się wydawało?

Ile razy w życiu każdy z nas pomyślał: Mam przeczucie, już to widziałem czy może czuję, że powinienem zrobić tak, a nie inaczej.
Dosłownie, jeśli by na to pozwolić, do umysłu dociera intensywne odczucie. Pozwalamy, aby myśl ta nas przepełniła. I pytanie- Czym ta myśl jest dla mnie? Co to znaczy? Co może zapowiadać?

Tak! Wiele razy w trakcie życia „Coś” czujemy, nie potrafiąc zdefiniować tych myśli albo bezskutecznie próbując je zrozumieć. I w tym właśnie momencie okazuje się, że są jednak ludzie, którzy widzą, czują i odczuwają więcej niż my i na dodatek potrafią, to interpretować potrafiąc korzystać z instrumentów, które podkłada im wszechświat.

wróżka na telefon

Spokój Duszy

Bywa, że coś nas dręczy, nie pozwala się skupić, powoduje, że nie czujemy energii, budząc się każdego dnia. Świat, w którym żyjemy, pęd powoduje, że czujemy ten ucisk. Brak powietrza. Zdaje się czasem, że w głowie kumuluje się natłok myśli, szum głosów, których nie sposób poukładać w żadną logiczną całość. Pytania bez odpowiedzi… mnóstwo pytań… To zupełnie normalne. To nie szaleństwo! Odczuwamy więcej i powinniśmy dać sobie pomóc. Bo przecież są osoby, które potrafią pomóc, poukładać to, co się dzieje i dlaczego się dzieje. Potrafią, spojrzeć w głąb czegoś, czego nam zobaczyć nie jest dane. Warto otworzyć umysł, pozwolić na pomoc w odnalezieniu siebie. Harmonii, spokoju duszy. Czy jest coś wspanialszego niż spokój?
To podłoże by wszystko inne w życiu mogło ułożyć się dobrze.

Gdzie szukać takich osób? To nie łatwe… Dawniej, spoglądając, na opowieści dziadków usłyszeć można było o kobietach leczących ziołami, stawiających karty, przepowiadających przyszłość. Każdy wtedy wiedział, kim dana osoba jest i gdzie ją znaleźć.

Dziś świat jest inny. W tym pędzie już trudno. Ludzi z pokolenia otwartych już coraz mniej… Nie pozostajemy jednak sami. Są miejsca, gdzie dziś można szukać odpowiedzi, by pomóc samemu sobie…

Warto się zatrzymać https://sprawdzonawrozka.pl/ dać sobie szansę. Pozwolić by symbioza zadomowiła się w głowie.

Post Author: spisfirm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?