Firmowa wizytówka

To bardzo ważny rodzaj strony dla nowo powstającej, ale także już działającej w sposób tradycyjny firmy, będąca jednocześnie swoistym jej portfolio, a także sposobem na dodatkową komunikacje z klientami online, a także kierowaniem przez nich zapytań, czy zamówień. Samo stworzenie na stronie kontaktowej formularza jest bardzo przydatne, ale nie jest konieczne, można także podać zwyczajnie e-mail w formie tekstowej.

laptopy na stoliku

Co powinna zawierać, taka strona WWW?

Na pewno dane kontaktowe, to znaczy adres e-mail, telefon do firmy, albo jej właściciela, jeśli ten chce załatwiać większość spraw osobiście, bo firma jest mała, albo jednoosobowa. Dość ważnym elementem, jeśli firma działa stacjonarnie, to znaczy w ramach jednego biura, sklepu, albo punktu usługowego jest precyzyjne określenie adresu. Przydatna może być także mapka dojazdu, dzięki której osoby nie mające dobrego rozeznania w danej okolicy, bez problemu nakreślą sobie trasę dojazdu.

Strona o nas

To taka, jakby opisowa część danej firmy, która ma za zadanie przybliżenie jej historii powstania, ale także w dużej mierze, określenie zakresu świadczonych przez nią usług, czy to handlowych, czy  wykonywanych osobiście. Nie powinna być ona zbyt obszernie opisowa, ale raczej dość konkretnie i zachęcać do skorzystania z oferty firmowej.

stolik na laptop

Galeria i ładne grafiki

To dość istotne kwestie, jakie należy brać pod uwagę, decydując się na strony Internetowe Rzeszów od tych elementów bardzo wiele zależy. Chodzi o to, żeby na zdjęciach prezentowała się jak najlepsza informacja wizualna dotycząca na przykład wykonanych wcześniej zleceń, albo posiadanego parku maszynowego, a przez to dużej jakości wykonywanych usług. Jeśli chodzi o grafiki, to dość istotną rolę dla każdej firmy odgrywa jej logo, czyli znak rozpoznawczy, ale także inne dość istotne detale graficzne strony, takie jak jej tło, czy chociażby ładnie skomponowane elementy menu. Od wizualnego wyglądu strony wiele zależy, w końcu jak sama nazwa wskazuje, ma ona być wizytówką, a to oznacza, że ma reprezentować firmę, czyli pokazywać ją z jak najlepszej strony.