Czy warto używać olejku pod zarost?

Cóż, to pytanie zadaje Sobie każdy brodacz zaczynając od tego czy taki specyfik jest faktycznie dla Niego, a kierując się wyborem trzeba zwrócić uwagę na to czego oczekujemy i chociaż pod względem wyboru indywidualnego możemy patrzeć na intensywny zapach, konsystencję lub na skład. Jak wiadomo każdy jest inny, jeden będzie miał same naturalne składniki w Sobie natomiast kolejny może mieć już trochę tej chemii, właśnie dlatego tak ważne jest patrzenie na to z czego dokładnie jest robiony specyfik. Głównym zadaniem olejku jest przede wszystkim nawilżenie, odżywianie i regenerowanie Naszego zarostu, a żeby było jeszcze milej to większość posiada nawet stymulujące substancje na wzrost włosów, dzięki temu nasza broda może stać się bardziej gęsta.

Jakiego producenta wybrać?

Wybór może być ciężki, być może z tego względu że na rynku mamy sporo producentów oferujących Swoje wspaniałe olejki do brody, lecz możemy kierować się tym by po prostu testować co może być dla Nas najlepsze. Patrząc na Swoje wymagania powinniśmy myśleć o tym jaki może Nam podejść do gustu i mimo że najbardziej polecanym olejkiem jest OAK Natural Beard Oil to szczerze nie ma co się dziwić. Jego cena? Nie odstrasza! Skład? Cieszy oko! Zapach? Uruchamia zmysł węchu wywołując uśmiech! I co najważniejsze? Zmniejsza swędzenie i łagodzi podrażnienia! Czego chcieć więcej?

Jak stosować olejek?

Nie ma w tym jakiegoś trudnego zadania. Po pierwsze warto najpierw umyć twarz by oczyścić Ją z zanieczyszczeń! Następnie wystarczy już nałożyć kilka kropelek na dłonie, rozgrzać pocierając rękoma i zostaje już tylko wmasować we włosy oraz skórę, nic prostszego, prawda? Niesamowitym autem są grzebienie do brody które ułatwiają Nam sposób użycia olejku, więc zamiast wmasowywać dłońmi, używamy specjalnego grzebienia który działa sam w Sobie pielęgnując Nasz zarost jak i pobudza krążenie.

Podsumowanie!

 Patrząc na same ceny a jakość producenta powinniśmy wiedzieć że drożej może znaczyć lepiej w tej branży, ponieważ kupując Olejek do brody mniej więcej za 30 złotych nie możemy spodziewać się po Nim cudu, szczególnie nie możemy go porównywać do olejku za 100 złotych, chociaż dobrej jakości wahają się nawet do 200 złotych, a ze specjalnymi zestawami takimi jak szczotka czy grzebienie ceny sięgają nawet do 500 złotych. Zanim Nas zrazi cena spójrzmy na to z innej strony, Nasze kobiety potrafią wydawać kilkanaście razy więcej na kosmetyki, więc dlaczego My byśmy nie mogli zainwestować w pielęgnacje naszej brody?

Post Author: spisfirm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?